Firma asutamine ja valmisfirmade müük

Aitame teid nii firma asutamisel, äriplaani koostamisel kui ka raamatupidamise sisseseadmisel. Kõige olulisem on aga see, et firma alustamine on teile täiesti tasuta.

Raamatupidamise ja raamatupidamiskonsultatsioonide kõrval pakume oma klientidele abi ettevõtete asutamisel ja reorganiseerimisel ettetulevate probleemidega.

Firmat asutada ei ole küll väga keeruline, aga miks pusida ise, kui uue firma saab meie juurest tasuta? Firma asutamise asemel võib kaaluda ka valmisfirma ostu. Sellisel juhul ei ole teil vaja koguda raha omakapitaliks, sest oleme selle teie eest juba ära teinud.

Professionaalne abi aitab kindlustada probleemivaba tuleviku

Uue ettevõtte asutamiseks on vaja koostada hulk spetsiifilisi dokumente (põhikiri, asutamislepingud ja -otsused jne), suhelda erinevate ametitega, külastada notarit ning avada pangas stardikonto. Kõik see on esimest korda tehes üsna keeruline ja tülikas, samuti võib juhtuda, et midagi valesti tehes peate neid uuesti ja uuesti ümber tegema. Professionaalsete konsultantide abiga on kogu see protsess palju lihtsam:

  • aitame koostada kogu vajaliku dokumentatsiooni,
  • suhtleme teie eest vajalike ametiasutustega,
  • hangime vajalikud tegevusload,
  • konsulteerime äriplaani koostamisel,
  • aitame korraldada turuuuringuid,
  • vajadusel anname juriidilist abi.
Kui sul on soov firma asutada või osta valmisfirma, võta meiega ühendust!

Täname!

Saame kokku ja arutame - lepime selle kokku Teile sobival ajal.

Kontakteerume esimesel võimalusel!

TASUTA nõuanded!

Tahad olla alati aegsasti kursis raamatupidamismaailmas toimuvaga ning saada alati korrektset ja ajakohast raamatupidamis- ja maksualast infot ning kasulikke nõuandeid? Kui vastasid sellele küsimusele jaatavalt, sisesta alljärgnevasse vormi enda andmed ja küsimus/küsimused ning saada see meie spetsialistile.

Täname!

Saame kokku ja arutame - lepime selle kokku Teile sobival ajal.

Kontakteerume esimesel võimalusel!

Majandustarkvara

AccountStudio majandustarkvara ja raamatupidamisprogramm teeb raamatupidamise lihtsaks, turvaliseks ja mugavaks.