Miks valida Vesiir raamatupidamist tegema?

Vesiir on parim partner, kellele saate oma ettevõtte raamatupidamise usaldada. Meie tugevateks külgedeks on mitmekülgsus, stabiilsus, kvaliteet, personaalne lähenemine ja mugavus.

Kõik-ühes teenus nii Eestis kui ka mujal

Kui tellite raamatupidamisteenuse Vesiirilt, siis korraldame kogu teie paberimajanduse:

  • korraldame raamatupidamise ja aruandluse nii asutamisel kui ka tegutsemise ajal;
  • suhtleme maksuameti ja äriregistriga;
  • kanname üle maksud ja palgad;
  • koostame, väljastame ja tasume arved;
  • valmistame ette lepingud ja nõustame põhilistes juriidilistes küsimustes;
  • pakume juhtimiskonsultatsioone, oleme abiks ettevõtte asutamisel ja koostame äriplaani;
  • võimaldame kasutada kvaliteetset raamatupidamistarkvara, mis laseb teil igal ajal raamatupidamise olukorrast ülevaadet saada.

Tänu meie pikaajalisele töökogemusele on meil juristide ja audiitorite ning ka tõlkide-tõlkijate seas välja kujunenud usaldusväärsed koostööpartnerid.

Vesiir on usaldusväärne partner

Raamatupidamine on väga vastutusrikas töö ja seega tuleb selle teostajat hoolikalt valida. Meie tiimi kõik liikmed lähtuvad samast põhimõttest: „Ainult parim on vastuvõetav“. Oleme Eesti turul üks vanimatest teenuseosutajatest ja meie peamisi tugevusi saab kirjeldada nelja võtmesõnaga.

Stabiilsus ja usaldusväärsus. Alustasime tegevust 1997. aastal, mis tähendab, et oleme üks esimesi raamatupidamisteenuseid pakkuma hakanud ettevõtteid Eestis. Oleme pika tegevusaja jooksul saanud palju kogemusi, mis on meie stabiilsuse pant. Suure ja jõuka ettevõttena oleme valmis oma töö eest täit vastutust võtma. LOE LÄHEMALT

Rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteet. Oleme sisse seadnud täiusliku kvaliteedijuhtimise süsteemi, mis hõlmab kõiki tegevusvaldkondi ja ei jäta ruumi ebakindluseks, oletusteks ega halbadeks vigadeks. 2005. olime esimene raamatupidamisfirma Eestis ja üks esimesi Euroopas, kes sai ISO 9001 kvaliteedisertifikaadi, mis omakorda kinnitab meie usaldusväärsust.

Personaalne lähenemine ja kulude kokkuhoid. Raamatupidamine on ettevõttele teenusena märksa odavam kui põhikohaga raamatupidajat pidada. Kulud sõltuvad ettevõtte tegevusaladest ja võivad vastavalt tegevuse muutumisele muutuda. Seetõttu läheneme igale kliendile individuaalselt. Ülevaate meie hindadest saate siin: LOE LÄHEMALT

Mugavus. Teeme kõik endast oleneva, et raamatupidamisteenus oleks kliendi jaoks mugav: veebipõhine raamatupidamistarkvara võimaldab alati raamatupidamise seisust ülevaadet saada; vajadusel tuleme ise dokumentidele järele; lisaks paikneme kergesti ligipääsetavas kohas kesklinna lähedal. LOE LÄHEMALT

Täname!

Saame kokku ja arutame - lepime selle kokku Teile sobival ajal.

Kontakteerume esimesel võimalusel!

Majandustarkvara

AccountStudio majandustarkvara ja raamatupidamisprogramm teeb raamatupidamise lihtsaks, turvaliseks ja mugavaks.

Täname!

Saame kokku ja arutame - lepime selle kokku Teile sobival ajal.

Kontakteerume esimesel võimalusel!