Miks valida Vesiir?

Oleme Teile parim partner, kellele võite oma ettevõtte raamatupidamise usaldada. Pakume kvaliteetset ja kliendikeskset raamatupidamisteenust Teie soovidest ja vajadustest lähtuvalt. Valides meid oma raamatupidamisteenuse partneriks, saate osa meie aastatepikkusest kogemustepagasist ja olla kindlad, et suudame lahendad teie vajadused lisateenuste valdkonas. Oleme raamatupidamisteenuste turul tegutsenud rohkem kui 25 aastat!

Kõik-ühes teenus nii Eestis kui ka mujal. Tellides raamatupidamisteenuse meilt, korraldame kogu teie paberimajanduse paberivabalt:

 • raamatupidamise ja aruandluse nii asutamise kui ka tegutsemise ajal;
 • suhtleme maksuameti ja äriregistriga;
 • kanname üle maksud ja palgad;
 • koostame, väljastame ja tasume arved;
 • valmistame ette lepingud ja nõustame põhilistes juriidilistes küsimustes;
 • pakume juhtimiskonsultatsioone, oleme abiks ettevõtte asutamisel ja koostame äriplaani;
 • pakume äri- ja maksukonsultatsioone;
 • meil on litsents kontaktisiku ja aadressiteenuse osutamiseks;
 • võime tegutseda mitteresidendi maksuesindajana;
 • võimaldame kasutada kvaliteetset paberivaba raamatupidamistarkvara AccountStudio, mis laseb teil igal ajal raamatupidamise olukorrast ülevaadet saada. Tarkvaras on olemas ka mugav dokumendihaldus, kus kõik dokumendifailid on ühes raamatupidamise andmebaasis ning leitavad sama lihtsalt ja kiirelt kui raamatupidamiskanne. Ja väga tähtis on ka see, et kogu protsessi juures on täidetud kõik Raamatupidamise seaduse nõuded.

Meil on pikaajaline koostöökogemus juristide, audiitorite ning tõlkide ja tõlkijatega, kellest on välja kujunenud meie usaldusväärsed koostööpartnerid.

Vesiir on Teile usaldusväärne partner

Raamatupidamine on väga vastutusrikas töö ja seega tuleb partnerit hoolikalt valida. Meie meeskonna liikmed lähtuvad kõik ühest ja samast põhimõttest: „Ainult parim on vastuvõetav“. Oled õiges kohas, kui soovite kasvatada oma ettevõtte kasumit ning suurendada käivet. Meie pakutav raamatupidamisteenus on lahendus sellele, kuidas leida rohkem vaba aega, et keskenduda oma ettevõttele ning saada parem ülevaade oma finantsidest. Oleme Eesti turul üks vanimatest teenuseosutajatest ja meie peamisi tugevusi saab kirjeldada järgmiste võtmesõnaga.

Usaldusväärsus ja mugavus

Oleme pika tegevusaja jooksul saanud palju kogemusi, mis on meie stabiilsuse pant. Suure ja jõuka ettevõttena oleme valmis oma töö eest täit vastutust võtma. LOE LÄHEMALT

Teeme kõik endast oleneva, et raamatupidamisteenus oleks kliendi jaoks mugav:

 • online-raamatupidamistarkvara võimaldab 24/7 saada ülevaadet raamatupidamisest;
 • meie raamatupidamisteenusega võid olla täiesti paberivaba;
 • AccountStudioga saad oma dokumendid ise “raamatupidamisse” laadida, isegi mobiilselt äpi abil;
 • asume kergesti ligipääsetavas kohas kesklinna lähedal.


Rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteet

Oleme sisse seadnud täiusliku kvaliteedijuhtimise süsteemi, mis hõlmab kõiki tegevusvaldkondi ja ei jäta ruumi ebakindluseks, oletusteks ega halbadeks vigadeks. Kas teadsite, et juba 2005. aastal olime esimene raamatupidamisfirma Eestis ja üks esimesi Euroopas, kes sai ISO 9001 kvaliteedisertifikaadi, mis omakorda kinnitab meie usaldusväärsust.

Personaalne lähenemine ja kulude kokkuhoid

Raamatupidamine on ettevõttele teenusena märksa odavam kui põhikohaga raamatupidaja palkamine. Kulud sõltuvad ettevõtte tegevusalast ja võivad vastavalt tegevusele ajas muutuda. Seetõttu läheneme igale kliendile individuaalselt. LOE LÄHEMALT

Tutvu meie hindadega ja küsi personaalset pakkumist. LOE LÄHEMALT

Täname!

Saame kokku ja arutame - lepime selle kokku Teile sobival ajal.

Kontakteerume esimesel võimalusel!