Personaalne lähenemine ja madalamad kulud

Raamatupidamisteenuse sisseostmise peamine eelis põhikohaga raamatupidaja ees on see, et ettevõte säästab raha.

Sõltuvalt ettevõtte põhitegevusest ja suurusest on vajadus raamatupidamisteenuse järgi erinev. Enamikel juhtudel on raamatupidamine teenusena märksa odavam ja efektiivsem sisse osta, kui põhikohaga raamatupidaja palgata. Lisaks profesionaalsele raamatupidamisteenusele pakume ka kasutajasõbralikku raamatupidamistarkvara, mis annab teile reaalajas ülevaate firma raamatupidamise seisust. Enam ei pea ellujäämise pärast võitlema, vaid saab oma põhitegevusele keskenduda.

Võta meiega ühendust! Täpsed kulud sõltuvad ettevõtte tegevusaladest ja võivad vastavalt muutuda. Pakume raamatupidamisega seotud teenuseid kuutasuga alates 18 € kuus, ent teeme igale kliendile personaalse pakkumise.

Soovid hinnapakkumist? Selleks palume teil meiega ühendust võttes kirjeldada ettevõtte tegevusalasid ja töömahtu ning koos leiame teile parima lahenduse. Oleme kindlad, et saavutame mõlemaid pooli rahuldava kokkuleppe.

Miks valida raamatupidamisteenus Vesiirist?

Mida arvavad meie kliendid meist?

Hinna arvutamisel võtame arvesse iga kliendi personaalseid vajadusi. Nii tagame, et saaksite meie pikaajalisi kogemusi mõistliku hinnaga kasutada.

Hinna kalkuleerimisel arvestame kliendi soove ja vajadusi. Paindlik süsteem võimaldab valida fikseeritud kuutasu või väga täpsel töömahu mõõtmisel tugineva arvelduse, mis tagab igale kliendile sobiva lahenduse. Aitame kliendil valida tema vajadustest lähtuva hinnapaketi ja oleme alati valmis ka läbi rääkima.

Tutvuge meie hindadega.

Täname!

Saame kokku ja arutame - lepime selle kokku Teile sobival ajal.

Kontakteerume esimesel võimalusel!