Usaldusväärsus ja mugavus

Oleme üks vanimaid, suurimaid ja tuntumaid raamatupidamisteenuste pakkujaid Eestis.

Vesiir hakkas turul raamatupidamisteenuseid pakkuma juba 1997. aastal. Juba siis seadsime omale eesmärgi aidata ettevõtetel lahendada nende raamatupidamisega seotud probleeme ja teha seda kompromissitu kvaliteediga.

Aja jooksul on meie klientide arv kasvanud sadadesse, oleme saanud juurde igakülgseid teadmisi ja kogemusi ning loonud soliidse koostööpartnerite võrgustiku juristidest, notaritest, ärikonsultantidest ja muudest meie erialaga seotud valdkondades töötavatest professionaalidest.

Meie kliendid ei pea oma küsimuste või probleemide korral abi otsimiseks mujale pöörduma – meie töötajatel on teadmised ja pikaajalised kogemused, mis aitavad leida lahenduse kõigile ettevõtte asutamise ja tegevusega seotud õiguse, raamatupidamise ja analüüsiga seotud küsimustele.

Vesiiri pikk ajalugu annab tunnistust, et:

  • me oleme stabiilsed ja jätkusuutlikud;
  • meil on rikkalik kogemustepagas ja head koostööpartnerid;
  • me anname praktilist ja professionaalset nõu raamatupidamise ja õigusalaga seotud küsimustes;
  • meil on sadu rahulolevaid kliente, kes võivad meid soovitada;
  • suurettevõttena vastutame enda tegevuse eest.

Meie usaldusväärsuse pandiks on ka vastutuskindlustus

Vesiiril on rohkem kui kümme aastat kogemust, meil on kvalifitseeritud tööjõud, parimad tehnilised võimalused ning hästi toimiv kvaliteedisüsteem. Mitte keegi meist ei ole päriselt kaitstud õnnetuste eest, kuid suure ja jõuka ettevõttena saame võtta vastutuse meie tekitatud kahjude eest. Igas kliendilepingus anname Teile täiendava garantii – kohustuse omada täielikku vastutuskindlustus kaitset. Vesiiri kvaliteet on rahvusvaheliselt tunnustatud.

Vesiiri raamatupidamisteenuste üks peamisi eeliseid on selle mugavus – raamatupidamise korraldamine ei ole kunagi varem nii lihtne olnud.

Oleme endale eesmärgiks seadnud muuta raamatupidamisteenus kliendile võimalikult mugavaks. Sellele vundamendile on üles ehitatud kogu meie tööprotsess.

  • Asume lihtsasti juurdepääsetavas ja tasuta parkimisvõimalustega kohas kesklinna lähedal.
  • Vajadusel tuleme ise teie juurde dokumentidele järele ja tagame, et raamatupidaja on teie ettevõttes kohal.
  • Veebipõhine raamatupidamistarkvara võimaldab teil igal ajal saada ülevaadet raamatupidamise olukorrast.
  • Kõik kontorid ja harukontorid on omavahel interneti kaudu ühenduses, mis tähendab, et kõik raamatupidamisandmed on alati saadaval.

Võtke meiega julgelt ühendust ja räägime põhjalikumalt. Leiame Sinu ettevõtte jaoks parima lahenduse! Helista meile telefonil +372 680 6030, +372 502 5203 või kirjuta meile!

Täname!

Saame kokku ja arutame - lepime selle kokku Teile sobival ajal.

Kontakteerume esimesel võimalusel!