Konsultatsioonid

Anname nõu nii raamatupidamise, maksude, seaduste kui ka äristrateegiate teemal

Ettevõtjal tuleb ikka ette keerulisi situatsioone ja vastutusrikkaid ülesandeid. On selge, et keegi ei tea kõike – selle poole polegi mõtet püüelda. Tihti on mõistlikum spetsialistidelt nõu küsida. Meie püsiklientidele on jooksvad konsultatsioonid hinnas.

Pakume konsultatsioone peamiselt neljas valdkonnas:

  • juriidiline konsultatsioon;
  • juhtimiskonsultatsioon;
  • finantseerimine;
  • raamatupidamine.

Juriidiline konsultatsioon

Igakülgne majandustegevus põhineb lepingutel, olgu need siis kirjalikud või suulised. Esmapilgul lihtne aga lähemal uurimisel osutub labürendiks. Kuna enamik lepinguid toimib korraga mitme seaduse reguleerimisalas, peavad need igal juhul vett pidama ja ettevõtja huvisid kaitsma.

Juriidilise konsultatsiooni raames aitame teid lepingute koostamisel ja analüüsil. Aastate jooksul oleme loonud olulisemate lepingute tüüplahendused, millest paljud on edukalt läbinud ka kohtuprotsessi tuleproovi.

Kindlasti ei lõppe meie konsultatsioon lepingute juriidilise nõustamisega. Meie koostööpartnerite seas on palju võimekaid juriste ja advokaate, kellelt saate vajadusel nõu ja abi küsida ning kelle uksed on avatud ka meie klientidele.

Juhtimiskonsultatsioonid

Ettevõtte juhtimine on tegevus, mille tulemusena saavutatakse ressursside efektiivne ja edukas kasutamine kõiki töötajaid ja tervet ettevõtet kaasates. Kas oled mõelnud:

  • Mida teha, et töötajad oleksid usinamad?
  • Kuidas suurendada kasumit?
  • Kuidas jagada tööülesanded nii, et kõik saaks tehtud?
  • Kas ettevõtte varad on kaitstud?

On ohtlik selliste küsimuste ees silmad kinni pigistada. Nendele küsimustele tuleb vastata! Vesiiri kogenud meeskond on valmis sellistes küsimustes aitama. Koos leiame parima lahenduse.

Finantseerimine

Äritegevuse eelduseks on piisava hulga rahaliste ressursside olemasolu. Võimalusi, kust hankida vahendeid ja milliseid finantseerijaid kasutada, on väga palju ning igal neist on omad head ja halvad küljed. Lihtne on finantseerimise vajadust valesti hinnata või valida vale finantseerimisallikas.

Meile on aastate jooksul kogunenud palju teadmisi ja kogemusi ka finantseerimisvõimaluste vallas. Selgitame eri finantseerimisallikate plusse ja miinuseid, aitame kirjutada projekte fondidele või sihtasutustele ja taotleda pangalaenu ning paneme kokku selleks vajalikud aruanded.

Raamatupidamise konsultatsioonid

Vesiir on üks Eesti vanimaid raamatupidamisteenuse pakkujaid. Aastate jooksul on meie raamatupidajad pidanud toime tulema hulga keeruliste probleemidega. Nüüd on kogu meie raamatupidajate teadmiste pagas ka meie klientide käsutuses.

Registreeru konsultatsioonile! Helista +372 680 6030, +372 502 5203 või kirjuta meile!

Täname!

Saame kokku ja arutame - lepime selle kokku Teile sobival ajal.

Kontakteerume esimesel võimalusel!