Raamatupidamine alustavale ettevõttele

Eripakett vaid 95 eurot kuus!

Alustav ettevõte

  1. Raamatupidamisteenuse kuutasu vaid 95  eurot.
  2. Majandustarkvara Account Studio kasutamine. See võimaldab Sul alustava ettevõtte juhina lihtsalt ja kiirelt hallata oma arveid ja saada vajalikku aruandlust.
  3. Tasuta konsultatsioon raamatupidamisküsimustes 1 tund kuus.
  4. Personaalne kliendihaldur, kes hoolitseb, et Sul oleks tehtud kõik vajalikud toimingud ja ettevalmistused korrektse raamatupidamise sisseseadmiseks – säästad aega ja väldid enamlevinud vigu.
  5. Paketi kestus: 6 kuud.

Alustava ettevõtte paketi lõppedes rakendub tavahinnakiri, mille puhul kuutasu sõltub raamatupidamisdokumentide hulgast ja ettevõtte töötajate arvust. Võite valida fikseeritud kuutasu või väga täpsel töömahu mõõtmisel tugineva arvelduse Vaata siit meie raamatupidamisteenuse hinnakirja. Meie raamatupidamise põhipakett katab täielikult Sinu ettevõtte jaoks vajalikud raamatupidamistoimingud.

Aitame ettevõtjal esimestel kuudel säästa aega ja raha! Tule konsultatsioonile!

Võta meiega ühendust telefonil 680 6030 või jäta siia oma kontaktandmed!

Täname!

Saame kokku ja arutame - lepime selle kokku Teile sobival ajal.

Kontakteerume esimesel võimalusel!

Miks valida raamatupidamisteenus Vesiirist? 5 mõjuvat põhjust!

  1. Me aitame Teid ettevõtte igas elutsüklis – asutamisest kuni likvideerimiseni. Me saame tulla api juba enne firma asutamist – teeme vajalikud uuringud, hangime tegevusload, vajadusel müüme valmisfirma jne. Kui firma on seatud eesmärgid täitnud, siis aitame ettevõtte likvideerida.
  2. Raamatupidamise ja tugiteenused – kõik ühest kohast. Firma omanikul võib tekkida olukordi, millele tuleb kiiresti ja professionaalselt reageerida ning vaja on spetsialisti abi – notarilt, audiitorilt, juristilt. Meie kliendina on Teil sellises olukorras kindlustunne olemas.
  3. Vesiiril on välja töötatud oma online raamatupidamistarkvara – nii enda kui klientide tarbeks. See „teenus ja tarkvara ühest kohast“ lähenemine välistab kahe erineva teenuspakkuja korral tekkida võivad probleemid. Meie võtame kogu vastutuse tulemuse kvaliteedi eest endale!
  4. Lisagarantiina on meil sõlmitud vastutuskindlustus.
  5. Vesiir on Eesti Raamatupidamisettevõtete Liidu asutajaliige. Meie jaoks on väga oluline raamatupidamisteenuse maine, kvaliteet ja usaldusväärsus. Koos ERPELiga teeme ettepanekuid raamatupidamisarvestust ja raamatupidamisteenuste osutamist reguleerivate õigusaktide loomiseks, parandamiseks ja täiendamiseks.

Majandustarkvara

AccountStudio majandustarkvara ja raamatupidamisprogramm teeb raamatupidamise lihtsaks, turvaliseks ja mugavaks.

Täname!

Saame kokku ja arutame - lepime selle kokku Teile sobival ajal.

Kontakteerume esimesel võimalusel!