Kliendid meist

The team at Vesiir are excellent. They are responsive, helpful and very pleasant to work with.

// Eaton Andrew


Revala koostöö Vesiiriga on kestnud juba üle kaheksa aasta. Märkamatult ning väga sujuvalt on nii pikk koostööperiood möödunud!

Professionaalne tugi, koolitused oluliste muudatuste korral raamatupidamises, kohapealne ja kaughalduses teenuse osutamine – kõik see on väga vajalik ja märkimisväärne osa meie koostööst. Suhtlus raamatupidajaga tekkinud küsimuste osas on alati vahetu ja operatiivne. Küsimused ja keerukamad olukorrad raamatupidamises leiavad kiired ja professionaalsed lahendused. Oleme teenusega igati rahul olnud ja kindlasti saame seda väita ka tulevikus!

  //  Rein Viilu
Revala OÜ


Aitäh pikaajalise sujuvalt laabunud koostöö, positiivse suhtumise ja igakülgse toe eest! Suurepärane meeskond, keda julgen käsi südamel soovitada!

  //  Tauno-Jussi Onoper
TJO Konsultatsioonid OÜ


Kiidan ettevõtte professionaalset ning alati abivalmis meeskonda! Hindan kõrgelt Vesiiri kollektiivi positiivsust ning operatiivset tuge.

  //  Kristjan Värton
DataCatering OÜ


Meid seob juba (üllatuslikult!) 15 aastane väga hea koostöö. Kõik need aastad on teenus olnud katkematult professionaalne. Meie soovil osutab Vesiir teenust kohapeal, mis annab võimaluse vahetuks suhtluseks – on see meie jaoks lisakvaliteet.

  //  Indrek Tiigi
Allianss Arhitektid OÜ


Hindan Vesiiris väga seda, et nad lähtuvad raamatupidamisteenuse osutamisel konkreetselt minu äri vajadustest. Alati kuulatakse ära uued ideed ja arengusuunad, ning antakse soovitusi kuidas võiks ja peaks edasi toimima. Soovitan kõigile, kes hindavad kiirust, korrektsust, pädevust ja sõbralikku suhtumist.

  //  Jaak Ruusmaa
Skarcon OÜ


Vesiiri suur pluss on see, et nad arvestavad meie ettevõtte soovide ja vajadustega. Olen saanud igale oma küsimusele kohese ja selgesti mõistetava tagasiside. Kõik lahendust vajav on saanud kiiresti lahendatud.

  //  RKM Team OÜ meeskond


Olen väga rahul, et olen usaldanud ettevõtte raamatupidamise Vesiiri hoolde. Raamatupidaja tuletab alati varakult meelde, mis dokumendid mis ajaks vaja esitada, et kõik vajalik saaks õigeaegselt tehtud. Eriti hakkab silma just Vesiiri raamatupidajate kompetentsus ja abivalmidus!

  //  Väino Väli
Tabasalu Puidukoda OÜ


Olen Vesiiri klient olnud ajast, mil ise ettevõtjana alustasin. Eriti meeldib mulle see, et Vesiir pakub ka online-raamatupidamist, mis tähendab seda, et mul on oma arvutist ligipääs enda ettevõtte arvetele ning vajalikule aruandlusele.

  //   Agris Karklins
Auto Cardan OÜ


Teenus on kiire, paindlik, profesionaalne, lahendusi välja pakkuv, informatiivne. Olen kõigega väga rahul!

  //  Marvin Toom
Lõunaidu OÜ


Olen osutatud raamatupidamisteenusega väga rahul. Kõikidele rumalatele ja mitterumalatele raamatupidamisalastele küsimustele olen saanud selged ja põhjalikud vastused ning tekkinud probleemidele on leitud ettevõtte huve teenivad lahendused. Mul on hea meel, et olen usaldanud ettevõtte raamatupidamise professionaalide kätte.

  //  Siim Pajus
Remmers Baltica OÜ


Koostöö on toimunud tõrgeteta. Sakubü OÜ on olnud Vesiir OÜ klient üle 19 aasta, millest viimastel aastatel on tõhusalt toiminud online-raamatupidamine, mis võimaldab ülevaadet raamatupidamisseisust reaalajas just sealt kus vaja ning raamatupidajaga samaaegselt programmis toimetada.

  //  Holger Õunapuu
Sakubü OÜ