Personaalne lähenemine ja madalamad kulud

Viimasel ajal on piir raamatupidaja vs. büroo vahel üsna hägustunud, sest ettevõtete vajadused ning kiirelt muutuv majanduskeskkond eeldab büroolt sarnaselt oma raamatupidajale väga personaalselt lähenemist, kuna ettevõtja tahab tunda, et on hoitud.

Miks siis ikkagi eelistada raamatupidamisteenust büroolt? Raamatupidamisbürool on ühe raamatupidaja pakutava teenuse ees mitmeid eeliseid. Raamatupidamisteenuse sisseostmise peamine eelis põhikohaga raamatupidaja ees on see, et ettevõte säästab raha. Teine oluline koht on vastutus ja meeskonna kogemustepagas. Üksikraamatupidaja puhul annab turvatunde üks inimene, büroos on aga selleks terve meeskond oma kogemustepagasiga ning oma klientidele pakume ka vastutuskindlustust.

Lisaks professionaalsele raamatupidamisteenusele pakume ka kasutajasõbralikku raamatupidamistarkvara AccountStudio, mis annab Teile reaalajas ülevaate firma raamatupidamise seisust.

Meie kliendina saate just need eelised:

• raamatupidamisteenuse, mille taga on professionaalne meeskond oma teadmistepagasiga;
• meie oma raamatupidamistarkvara. Pakume teenust ka Teie välja valitud tarkvaraga;
• vajalikud lisateenused ja professionaalset abi äri- ja maksunõustamise vallas;
• juhtimis- ja juriidilist konsultatsiooni;
• vastustuskindlustuse. Igas kliendilepingus anname täiendava garantii – kohustuse omada täielikku vastutuskindlustuskaitset;
• osa meie enam kui 25-aastasest kogemustepagasist;
• kulude kokkuhoiu!

Kindlasti on vaja aru saada, et odav ja hea on kaks erinevat asja. Pakkudes head teenust, ei võistle me loomulikult kehva raamatupidamisteenuse hinnakategoorias. Võrrelda tuleb võrreldavat, mis tähendab, et hea teenuse eest tuleb ka vastavalt tasuda. Meie kogemused näitavad, et ostes esmalt odavat teenust tähendab see hiljem oluliselt suuremat väljaminekut, et asjad korda saaksid. Pigem tasub kohe kvaliteetsele teenusele panustada!

Võta meiega ühendust! Täpsed kulud sõltuvad ettevõtte tegevusaladest ja võivad vastavalt ka muutuda. Küsi hinnapakkumist!

Miks valida raamatupidamisteenus Vesiirist?
Mida arvavad meie kliendid meist?

Täname!

Oleme teie kirja kätte saanud!