Raamatupidamine

Raamatupidamine on meie põhitegevus!

Pakume kvaliteetset ja kliendikeskset raamatupidamisteenust. Valides meid oma raamatupidamisteenuse partneriks, saate osa meie aastatepikkusest kogemustepagasist ja võite olla kindlad, et suudame lahendada Teie vajadused lisateenuste osas.

Meil on üle 200 raamatupidamiskliendi. Oleme oma klientidele parimaks partneriks, leides alati parima lahenduse klientide raamatupidamist puudutavatele küsimustele. Meie kogemustepagas ja 26 aastat raamatupidamisteenuste turul tegutsemist annavad meile palju eeliseid. Oleme oma teadmiste ja oskustega keerukates situatsioonides alati sammukese ees! Meie tugevateks külgedeks on kvaliteet, stabiilsus, mugavus ja personaalne lähenemine. Väärtustame oma töötajaid ning tunneme uhkust, et enamik neist on meiega koos töötanud üle kümne aasta.

Pöörduge julgelt meie poole, aitame Teid nii firma asutamisel, äriplaani koostamisel, raamatupidamise sisseseadmisel kui ka äri- ja maksunõustamise vallas!

Meie raamatupidajad on kvalifitseeritud ja Vesiir OÜ kasutab raamatupidamisteenuse osutamisel vanemraamatupidaja, tase 6 kutsetunnistusega raamatupidajaid. Meie ettevõtte juht Enno Lepvalts on Eesti Raamatupidajate Kogu kutseandmise toimkonna liige. Kutsetunnistus on kvaliteedimärk! Kutsetunnistusega raamatupidaja on selgelt teadlik, kuidas ja mida ta tegema peab ning mida temast oodatakse – nii tõestab raamatupidaja oma kvalifikatsiooni.

Oma raamatupidamisteenuse põhipaketi oleme koostanud nii, et see kataks täielikult teie ettevõtte jaoks vajalikud raamatupidamistoimingud.

  • Raamatupidamise sisseseadmine, eeskirjade ja kontoplaanide koostamine.
  • Raamatupidamise üldine korraldamine.
  • Töötajatega seotud kanded.
  • Maksuarvestus.
  • Palgaarvestus.
  • Põhivarade arvestus.
  • Riiklik aruandlus.
  • Dokumendihaldus.
  • Ettevõtte juhtimiseks vajalik igakuine aruandlus.
  • Vastavalt Teie ettevõtte vajadusele osutame raamatupidamisteenust ka rahvusvaheliste standardite järgi– IFRS ja IFRS for SME.

Vesiiri raamatupidamisteenus sisaldab veel meie enda paberivaba raamatupidamisprogrammi AccountStudio, kuid pakume teenust ka teiste raamatupidamisprogrammidega, mida Teie ettevõte juba kasutab.

Raamatupidamistarkvara on meie enda loodud, igapäevases kasutuses, ajakohane, rohkete võimalustega ja kõrge turvalisusega. Meil on olemas vastutuskindlustus ja võite olla kindlad, et Teie andmed on meie juurdes kaitstud!

Küsi pakkumist! Leiame Sinu ettevõtte jaoks parima lahenduse.
Helista telefonil +372 680 6030, +372 502 5203 või kirjuta meile!

Täname!

Oleme teie kirja kätte saanud!