Miks valida Vesiir OÜ?

Oleme Teile parim partner, kellele võite oma ettevõtte raamatupidamise usaldada.

1. Aitame Teid ettevõtte igas elutsüklis – asutamisest likvideerimiseni. Saame tulla appi juba enne firma asutamist – teeme vajalikud turu-uuringud, aitame tegevusloa hankel, vajadusel müüme valmisfirma jne. Kui firma on seatud eesmärgid täitnud, siis aitame ettevõtte likvideerida.
2. Raamatupidamis- ja tugiteenused – kõik ühest kohast. Firma omanikul võib tekkida olukordi, millele tuleb kiiresti ja asjatundlikult reageerida ning vaja on spetsialisti abi – notarilt, audiitorilt, juristilt. Meie kliendina on Teil sellises olukorras kindlustunne olemas.
3. Vesiir kasutab peamiselt online-raamatupidamistarkvara AccountStudio – nii enda kui klientide tarbeks. See „teenus ja tarkvara ühest kohast“ lähenemine välistab probleemid, mis kahe erineva teenusepakkuja korral võivad tekkida. Meie võtame kogu vastutuse tulemuse kvaliteedi eest endale! Vajadusel teeme raamatupidamist ka kliendi tarkvaraga.
4. AccountStudioga saad oma dokumendid ise “raamatupidamisse” laadida, isegi mobiilselt äpi abil.
5. Lisagarantiina on meil sõlmitud vastutuskindlustus.
6. Teeme raamatupidamist nii Eesti hea raamatupidamistava kui ka rahvusvaheliste standardite – IFRS ja IFRS for SME – kohaselt.
7. Oleme sisse seadnud täiusliku kvaliteedijuhtimise süsteemi, mis hõlmab kõiki tegevusvaldkondi ja ei jäta ruumi ebakindluseks, oletusteks ega halbadeks vigadeks. Kas teadsite, et juba 2005. aastal olime esimene raamatupidamisfirma Eestis ja üks esimesi Euroopas, kes sai ISO 9001 kvaliteedisertifikaadi, mis omakorda kinnitab meie usaldusväärsust.

Raamatupidamine on väga vastutusrikas töö ja seega tuleb partnerit hoolikalt valida. Meie meeskonna liikmed lähtuvad kõik ühest ja samast põhimõttest: „Ainult parim on vastuvõetav“. Oled õiges kohas, kui soovite kasvatada oma ettevõtte kasumit ning suurendada käivet. Meie pakutav raamatupidamisteenus on lahendus sellele, kuidas leida rohkem vaba aega, et keskenduda oma ettevõttele ning saada parem ülevaade oma finantsidest. Oleme Eesti turul üks vanimatest teenuseosutajatest!

Täname!

Oleme teie kirja kätte saanud!