Paberivaba raamatupidamine

Paberivaba raamatupidamine on igapäeva reaalsus, mugavus ja turvalisus. Ühtne dokumendihaldus ja paberivaba majandamine kiirendab nii meie kui ka klientide tööprotsesse ja info liikumist. Paberivabaks muutumine on parim ja praktiliseim viis iga ettevõtte jaoks!

paberivaba raamatupidamisteenus

Eelised:

  • kõik andmed on ühes andmebaasis digitaliseeritud kujul + varukoopiad!;
  • alati ajakohastatud raamatupidamisteabe ja tavapärase aruandluse edastamise võimalus;
  • jälgi reaalajas raamatupidamise seisu;
  • ühtne süsteem lihtsustab ja korrastab tööprotsesse;
  • väheneb aja- ja ressursikulu;
  • keskkonnasäästlik;
  • mobiilsus ja vahetu ligipääs raamatupidamisandmetele, millal iganes seda soovite ja kus maailmanurgas sa just parasjagu ka ei ole.

Erinevate algdokumentide arhiveerimine ja säilitamine on paras peavalu igale ettevõttele, kus tekib igapäevaselt ostutšekke, erinevaid arveid, lepinguid, tootefotosid, garantiireklamatsioone või muid dokumente. Meie pakume oma klientidele tervikku digitaalset süsteemi dokumentide haldamiseks, kasutamiseks ja säilitamiseks ning raamatupidamislike andmetega seostamiseks. Dokumendihalduses on kõik dokumendifailid ühes raamatupidamise andmebaasis ning leitavad sama lihtsalt ja kiirelt kui raamatupidamiskanne. Ja väga tähtis on ka, see et kogu protsessi juures on täidetud kõik Raamatupidamise seaduse nõuded. Lisaks on võimalik määrata dokumentidele menetlejaid, kes peavad dokumentidega tutvuma ja need heaks kiitma.

Võta meiega ühendust. Leiame Sinu ettevõtte jaoks parima lahenduse!
Helista meile telefonil +372 680 6030, +372 502 5203 või kirjuta meile!

Täname!

Saame kokku ja arutame - lepime selle kokku Teile sobival ajal.

Kontakteerume esimesel võimalusel!