Raamatupidamisteenus, mis lähtub sinu ettevõtte vajadustest!

Vesiiri jaoks on oluline pakkuda oma raamatupidamisteenuseid erineva suuruse ja taustaga ettevõtetele, kes soovivad säästa aega oma äri kasvatamiseks. Pole vahet, kas oled alles alustav ettevõtja või juhid oma ettevõtet juba pikka aega. Meie jaoks oled Sa ettevõtja!

Meie raamatupidamisettevõte pakub kõiki raamatupidamisteenuseid, nõustame maksude teemal ning esitame ettevõtte juhtimiseks vajalikke igakuiseid aruandeid. Vajadusel osutame raamatupidamisteenust ka rahvusvaheliste standardite järgi – IFRS ja IFRS for SME.

raamatupidamisteenus

Raamatupidamisbüroo Vesiir OÜ juht Enno Lepvalts

Meie poole võid alati pöörduda. Aitame raamatupidamise sisseseadmisel, eeskirjade ja kontoplaanide koostamisel ning üldisel raamatupidamise korraldamisel. Oleme tegutsenud üle 20 aasta ja talletanud kogemusi palgaarvestusest, põhivaraarvestusest, meie käest on läbi käinud paljud müügi- ja ostuarved, oleme teinud tuhandeid pangakandeid ja täitnud aastate jooksul erinevaid riiklikuid aruandeid, deklaratsioone ning töötajatega seotud kandeid.

Vesiiri raamatupidamisteenus sisaldab ka dokumendihaldust. See tähendab, et kõik algdokumentid on salvestatud raamatupidamisprogrammis vastava raamatupidamiskande või dokumendi juures. Kui sul juba on raamatupidamisprogramm ja sa ei vaja meie raamatupidamisprogrammi, siis see ei ole probleem.

Vesiir on keskendunud klientidele kvaliteetsete raamatupidamisteenuste pakkumisele. Meie teenuste kvaliteet põhineb töötajate teadmistel ja oskustel ning seda toetab meie suur kogemus selles valdkonnas. Meie raamatupidamismeeskond juhindub oma tegevuses järgmistest põhimõtetest:

Kvaliteetne raamatupidamise klienditeenindus. Me ei tegele mitte ainult raamatupidamise ja maksuarvestuse, aruannete koostamise ja esitamisega, vaid analüüsime ka Teie finantsaruandeid ning annae nende põhjal prognoose, et aidata kliendil valida antud olukorras optimaalne lahendus ja vältimaks võimalikke soovimatuid tagajärgi.
Individuaalne lähenemine. Tegeleme iga kliendi vajadustega individuaalselt, pöörame pidevalt tähelepanu kliendi probleemidele ja soovidele, hoolimata ettevõtte suurusest.
Privaatsus ja turvalisus. Raamatupidamisettevõte Vesiir garanteerib oma klientide kohta teabe mitteavalikustamise kolmandatele isikutele ja vastutab meie töötajate tehtud vigade eest.
Hinna paindlikkus. Meie teenuste hind kujuneb iga kliendi jaoks eraldi, arvestades tema vajadusi ja soove.
Professionaalsus. Meie töötajad on meie kalleim vara. Mõned meie töötajad on Vesiiri tulnud koolipingist ja meiega koos kasvanud.
Tõhusus ja mõjusus. Meie meeskonna välja töötatud meetod raamatupidamise veebipõhise tööprotsessi põhjalikuks planeerimiseks ja optimeerimiseks koos raamatupidamise valdkonna uusimate teadmiste kasutamisega, võimaldab meil pakkuda kliendile kogu vajaliku teabe võimalikult kiiresti, ilma et see kvaliteeti kahjustaks.

Kui oled huvitatud kaasaegsest ja professionaalsest teenusest, soovib koondada kõik ressursid põhitegevuseks ja anda muud sellega seotud funktsioonid üle usaldusväärsele ja professionaalsele partnerile, siis on Vesiiri raamatupidamisteenused Sinu jaoks õige valik. Võta meiega ühendust enno@vesiir.ee