Vajad abi majandusaasta aruande esitamisel ?

Kuna enamikel firmadel on majandusaasta lõpp 31. detsember, siis on majandusaasta aruande esitamise tähtaeg 30. juunil. Pääsu ei ole ka nendel ettevõtetel, kelle ettevõttes otsest tegevust ei toimunud.

vesiir.ee

Vajad abi? Vesiir’i professionaalne meeskond tuleb sulle appi.

Majandusaasta aruanne on sinu ettevõtte visiitkaart, mis näitab ettevõtte usaldusväärsust. Majandusaasta aruanne on nähtav klientidele, konkurendidele, partneritele ja teistele huvilistele, keda huvitab ettevõtte käekäik ja taust. Majandusaasta aruanne on infoallikas ja oluline osa koostööpartneri valikul, millistel tingimustel ja kas üldse ettevõttega tehinguid teha. 

Majandusaasta aruande esitamine ei ole pelgalt kohustus ja usaldusväärsuse kinnitamine! Aruanne annab olulist infot juhtimisalaste otsuste tegemiseks. 

Aitame Sind! Võta meiega ühendust helistades numbrile 680 6030 või kirjuta meile info@vesiir.ee. Aitame  Sul ettevõtte majandusaasta aruande kokku panna!

Olen väga rahul, et olen usaldanud ettevõtte raamatupidamise Vesiiri hoolde. Raamatupidaja tuletab alati varakult meelde, mis dokumendid mis ajaks vaja esitada, et kõik vajalik saaks õigeaegselt tehtud. Eriti hakkab silma just Vesiiri raamatupidajate kompetentsus ja abivalmidus!

// Väino Väli, Tabasalu Puidukoda OÜ