Raamatupidamisteenus

Raamatupidamine on meie põhitegevus!

Pakume kvaliteetset ja kliendikeskset raamatupidamisteenust Teie soovidest ja vajadustest lähtuvalt. Valides meid oma raamatupidamisteenuse partneriks, saate osa meie aastatepikkusest kogemustepagasist ja olla kindlad, et suudame lahendad Teie vajadused lisateenuste valdkonnas.

Meie tugevateks külgedeks on kvaliteet, stabiilsus, mugavus, personaalne lähenemine, mitmekülgsus ja pikkade aastate vältel omandatud kogemus. Oleme raamatupidamisteenuste turul tegutsenud rohkem kui 25 aastat!

Oleme oma raamatupidamisteenuse põhipaketi koostanud nii, et see kataks täielikult Teie ettevõtte jaoks vajalikud raamatupidamistoimingud.

  • Raamatupidamise sisseseadmine, eeskirjade ja kontoplaanide koostamine.
  • Dokumentide käsitlemine (müügiarved, ostuarved, pangakanded jne).
  • Raamatupidamise üldine korraldamine.
  • Töötajatega seotud kanded.
  • Põhivarade arvestus.
  • Riiklik aruandlus (deklaratsioonid jm).
  • Ettevõtte juhtimiseks vajalik igakuine aruandlus.
  • Dokumendihaldus (kõik algdokumentid on salvestatud raamatupidamisprogrammis vastava raamatupidamiskande või dokumendi juures). Paberivaba raamatupidamine.
  • Ettevõtte arvete väljastamiseks online raamatupidamistarkvara Account Studio üks kasutajakonto.
  • Vastavalt Sinu ettevõtte vajadusele osutame raamatupidamisteenust ka rahvusvaheliste standardite järgi – IFRS ja IFRS for SME.

Lisavõimalused

Sõltuvalt Sinu soovist ja vajadusest toimub kogu töö meie kontoris või meie töötaja viibib regulaarselt kokkulepitud aegadel Sinu ettevõttes. Raamatupidamisteenuse osutamiseks kasutame paberivaba raamatupidamistarkvara AccountStudio. Selline online-raamatupidamine tagab Sulle ööpäev läbi vahetu ligipääsu kogu raamatupidamisele.

Tutvu meie raamatupidamisteenuse pakettidega siin!

Võta meiega ühendust. Leiame Sinu ettevõtte jaoks parima lahenduse!
Helista meile telefonil +372 680 6030, +372 502 5203 või kirjuta meile!

Täname!

Saame kokku ja arutame - lepime selle kokku Teile sobival ajal.

Kontakteerume esimesel võimalusel!

Miks valida raamatupidamine Vesiirist?

1. Me aitame Teid ettevõtte igas elutsüklis – asutamisest kuni likvideerimiseni. Me saame tulla api juba enne firma asutamist – teeme vajalikud uuringud, hangime tegevusload, vajadusel müüme valmisfirma jne. Kui firma on seatud eesmärgid täitnud, siis aitame ettevõtte likvideerida.
2. Raamatupidamise ja tugiteenused – kõik ühest kohast. Firma omanikul võib tekkida olukordi, millele tuleb kiiresti ja professionaalselt reageerida ning vaja on spetsialisti abi – notarilt, audiitorilt, juristilt. Meie kliendina on Teil sellises olukorras kindlustunne olemas.
3. Vesiiril kasutab peamiselt online-raamatupidamistarkvara AccountStudio – nii enda kui klientide tarbeks. See „teenus ja tarkvara ühest kohast“ lähenemine välistab kahe erineva teenuspakkuja korral tekkida võivad probleemid. Meie võtame kogu vastutuse tulemuse kvaliteedi eest endale! Vajadusel teeme raamatupidamist ka kliendi tarkvaraga.
4. Lisagarantiina on meil sõlmitud vastutuskindlustus.
5. Teeme raamatupidamist nii Eesti hea raamatupidamistava kui kahe rahvusvahelise standardi järgi – IFRS ja IFRS for SME.