Meist

arvelaud-1

Nagu tihti elus, võivad suured asjad saada alguse juhusest…

Kätte oli jõudnud aeg, kus tuli valida, mis teed pidi edasi liikuda. Mõtlesime, mida teha ja ükskõik, mis teed pidi, jõudsime ikka raamatupidamise juurde. Osta tarkvara või teha see ise – otsustasime viimase kasuks. Nii saigi 1996ndal aastal alustatud tegevust raamatupidamisvaldkonnas, kui sai rajatud raamatupidamisfirma Vesiir OÜ.

Tänaseks oleme turul olnud rohkem kui 20 aastat ja kuulume Eesti vanimate raamatupidamisettevõtete hulka. Meil on pikaajaline kogemus raamatupidamisteenuste, raamatupidamistarkvara, juhtimis- ja juriidiliste konsultatsioonide ning ettevõtete asutamise ja likvideerimise vallas.

Meie klientide hulgas on palju kaubandus-, ehitus- ja tootmisfirmasid, kuid ka loomemajandus- ja teenindusettevõtteid, korteriühistuid ja MTÜ-sid. Kolmandik meie klientidest on rahvusvahelise taustaga – teenindame oma kliente 4 erinevas keeles ning oleme kursis teistest riikidest tulenevate ettevõtete murekohtadega Eestis. Kliendid hindavad meie raamatupidajate pädevust, profesionaalset teenindust ja sõbralikkust. Oleme alati pakkunud oma klientidele suurepärast kliendituge.

Raamatupidamisteenuse hinnakujunduses oleme paindlikud – võite valida fikseeritud kuutasu või täpsel töömahu mõõtmisel tugineva arvelduse.

Meil on oma online-raamatupidamistarkvara AccountStudio. Äritarkvara AccountStudio koosneb eri moodulitest ja on üles ehitatud selliselt, et kõik detailid sobituvad omavahel perfektselt ning moodustavad stabiilse terviku. Tänu sellele on äritarkvara võimalik kohandada erineva suuruse ja vajadustega klientidele. Aegade jooksul on sinna talletatud rohkem kui 1000 ettevõtte raamatupidamise kogemus.

AccountStudio “E-pood, raamatupidamistarkvara ja raamatupidamisteenus ühest kohast!” – integreeritud lähenemine välistab probleeme, mis võivad tekkida mitme erineva teenuspakkuja kasutamise korral.

Kirjuta meile!

Täname!

Saame kokku ja arutame - lepime selle kokku Teile sobival ajal.

Kontakteerume esimesel võimalusel!