Meist

Nagu tihti elus, võivad suured asjad saada alguse juhusest…

Kätte oli jõudnud aeg, kus tuli valida, mis teed pidi edasi liikuda. Mõtlesime, mida teha ja ükskõik, mis teed pidi, jõudsime ikka raamatupidamise juurde. Osta tarkvara või teha see ise – otsustasime viimase kasuks. Nii saigi 1996. aastal rajatud raamatupidamisfirma Vesiir OÜ.

Tänaseks oleme turul olnud rohkem kui 26 aastat ja kuulume Eesti vanimate raamatupidamisettevõtete hulka. Meil on pikaajaline kogemus raamatupidamisteenuste, raamatupidamistarkvara, juhtimis- ja juriidiliste konsultatsioonide ning ettevõtete asutamise ja likvideerimise vallas.

Lisaks harilikule raamatupidamisteenusele pakume äriühingutega seotud teenuseid – asutamine, ümberkujundamine, kapitali tõstmine ja vähendamine, väljaostmised, osanike kaasamised, maksude nõustamine ja äriplaanide nõustamine, et maksuriskid oleksid minimeeritud. Lisaks pakume majandusliku mõõtme hindamist olemasoleva kogemuse baasil ning mitteresidentidega seotud teenused, mis oma sisult tähendab olla Eestis riigiga suhtlemise kontaktisik. Pakume ka mitteresidendi maksuesinduse teenust ehk oleme eriti headele klientidele maksukohustuse täitmise eest vastutav isik. Samuti pakume rahvusvahelist raamatupidamist.

Meie klientide hulgas on palju kaubandus-, ehitus- ja tootmisfirmasid, kuid ka loomemajandus- ja teenindusettevõtteid, korteriühistuid ja MTÜ-sid. Kolmandik meie klientidest on rahvusvahelise taustaga – teenindame oma kliente 4 erinevas keeles ning oleme kursis teistest riikidest tulenevate ettevõtete murekohtadega Eestis. Kliendid hindavad meie raamatupidajate pädevust, profesionaalset teenindust ja sõbralikkust. Oleme alati pakkunud oma klientidele suurepärast kliendituge.

Raamatupidamisteenus, mis ühtlasi on ka paberivaba, hinnakujunduses oleme paindlikud – võite valida fikseeritud kuutasu või täpsel töömahu mõõtmisel tugineva arvelduse.

Peamiselt kasutame oma töös veebipõhist raamatupidamistarkvara AccountStudio, mis võimaldab pakkuda paberivaba integreeritud „teenus ja tarkvara ühest kohast” lähenemist, mis aitab välistada mitme erineva teenusepakkuja puhul tekkivaid probleeme. Äritarkvara AccountStudio koosneb eri moodulitest ja on üles ehitatud selliselt, et kõik detailid sobituvad omavahel perfektselt ning moodustavad stabiilse terviku. Tänu sellele on meie paberivaba äritarkvara võimalik kohandada erineva suuruse ja vajadustega klientidele. Vajadusel teeme ettevõte raamatupidamist ka kliendi tarkvaraga. Aegade jooksul on raamatupidamisprogrammi talletatud rohkem kui 1000 ettevõtte raamatupidamise kogemus. Vesiiri töö käib nii Eesti hea raamatupidamistava kui ka kahe rahvusvahelise standardi järgi (IFRS ja IFRS for SME).

AccountStudio “E-pood, raamatupidamistarkvara ja raamatupidamisteenus ühest kohast!” – integreeritud lähenemine välistab probleeme, mis võivad tekkida mitme erineva teenuspakkuja kasutamise korral.

Kirjuta meile!

Täname!

Oleme teie kirja kätte saanud!